EN

Archyvas / 2022

La Contrebande

Bal Trap

Komandiniame žaidime, kuriame taisyklės kuriamos čia ir dabar, kūnas tampa lyg į orą skriejančiu žaislu, o rizika ir humoras pagrindiniais žaidimo principais.

„Bal Trap“ – gyvas ir įtraukiantis 30-ies minučių žaidimas, kuriame 6 akrobatai atsiduria lyg žaidimų aikštelėje ir nusprendžia žaisti su tuo, kas juos supa: svyravimo lenta tampa suaugusiųjų sūpynėmis, o trapecija, dartai ir balionai – žaismingais elementais. Rizikingas šio akrobatinio šou taisykles nustato patys žaidėjai, siekiantys meistriškai ir su humoru pakilti virš visų pavojų. Jie žongliruoja savo kūnu ir pasiutusiu tempu lyg fejerverkai lėkdami į orą, kuria netikėtas trajektorijas ir akrobatines figūras. Visi prieš vieną, ar visi kartu? Kvapą gniaužiantis reginys tampa ne tik apie individą, bet ir apie savo vietos atradimą ir grupės sinergiją. „Bal Trap“ yra ne varžybos tarpusavyje, o tarpusavio pasitikėjimas ir ribų peržengimas drauge. Tad ar išdrįsti, ar neprisidėti prie šio rizikingo žaidimo – sprendžia kiekvienas.

Viskas prasidėjo vieną penktadienio vakarą Limuzino kaime, kai bendraminčiai žonglieriai Simone Cheype, Antoine Cousty ir Hugo Moriceau, kartu augę gatvės pasirodymų pasaulyje su trupe „Les Infants Terribles“, susitiko pasidalinti savo idėjomis. Vėliau, prisijungę prie Baltazaro cirko menų centro, jie susipažino su bičiuliais, trokštančiais naujų pojūčių: cirko kaskadininku Jacob Auzanneau ir jaunu architektūros studentu Florian Bessin. Kartu atradę korėjietiškos svyravimo lentos praktikas, jie tęsė savo karjerą Nacionalinėje cirko menų mokykloje. Netrukus visi kartu įkūrė savo trupę „La Contrebande“ ir sukūrė keletą įspūdingų akrobatinių šou: „La coche cavale“ (2012), „Egg hard and half soft“ (2013), „Pic nic“ (2014) ir „Willy Wolf“ (2018). 2015 m. festivalyje „As Long As There Will Be Seagulls“ debiutavęs pasirodymas „Bal Trap“ iki šiol sėkmingai rodomas daugelyje festivalių Europoje.

Prancūzija
Renginys nemokamas.
Spektaklio pristatymą „ConTempo“ festivalyje remia Prancūzų institutas ir Prancūzų institutas Lietuvoje.
Trukmė: 30 min.
 • Akrobatai
  Lluna Pi, Simon Cheype, Etienne Revenu, Hugo Moriceau, Jacob Auzanneau, Florian Bessin
 • Prodiuserės
  Chloé Bodin and Nina Couillerot
 • Produkcija
  „Avant-Courrier”
 • Scenografija
  Lara Manipoud ir Florian Bessin
 • Fotografija
  Christophe Raynaud de Lage
 • Pasirodymą palaiko
  La Gare à Coulise