Tarptautinis scenos menų festivalis
2022
08.01–21
EN

Bilietai

Festivalio bilietus platina Kakava.lt.

Į visus festivalio renginius vaikai iki 5 m. įleidžiami nemokamai, jei neužima atskiros sėdimos vietos. Prašome atkreipti dėmesį į renginių aprašuose nurodytą rekomenduojamą amžių.

Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems festivalio bilieto kaina – nuo 5 iki 15 Eur. Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo  pažymėjimą.

Scenos menų profesionalams taikoma 25% nuolaida (išskyrus abonementą). Dėl nuolaidos kodo prašome kreiptis į festivalio komandą el. p. vadyba@contempofestival.lt.

Įsigykite festivalio abonementą ir patirkite dar daugiau festivalio įspūdžių. Informacija apie abonementus čia.

Tradiciškai dalis festivalio renginių bus nemokami, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus gali reikėti iš anksto registruotis. Sekite informaciją, nurodytą prie renginio.

Pasirūpinkite bilietais jau dabar, artėjant renginiui bilietai gali brangti.

Patinka „ConTempo“ renginiai – palaikykite festivalį įsigydami Bičiulio bilietą į nemokamus renginius. Skirkite savo nuožiūra 5, 10, 20 ar 50 Eur „ConTempo“ festivaliui tolimesniems įspūdžiams kurti.

Sužinokite visas festivalio naujienas ir pirmieji rezervuokite vietą renginiuose užsiprenumeravę mūsų Naujienlaiškį.

Jei susiklostė taip, jog mokamas festivalio renginys buvo atšauktas arba perkeltas į kitą – jums nepatogią – datą ir/ar laiką, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis per 14 dienų nuo pirminės renginio dienos ir valandos kreipiantis el. paštu pagalba@kakava.lt ir nurodant grąžinti norimų bilietų numerius. Grąžinimai bus atliekami atgal į pirkėjo sąskaitą per 14 dienų nuo kreipimosi.