EN

Bilietai

Dalis „ConTempo“ festivalio renginių yra nemokami ir visiems atviri. Į mokamus renginius bilietus platina Kakava.lt.

Moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia taikoma 20% nuolaida. Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo pažymėjimą. 

Scenos menų profesionalams taikoma 20% nuolaida. Dėl nuolaidos kodo prašome kreiptis į festivalio komandą el. p. vadyba@contempofestival.lt.

Artėjant renginiui bilietai brangs, todėl rekomenduojame jau dabar pasirūpinti bilietais.

Visus „ConTempo“ bičiulius – žiūrovus ir dalyvius – kviečiame palaikyti festivalį ir įsigyti Bičiulio bilietą į nemokamus programos renginius. Taip festivaliui ne tik savo nuožiūra skirsite 5, 10, 20 ar 50 Eur, bet ir prisidėsite prie tolimesnių įspūdžių bei galimybės Kaune ir Kauno rajone išvysti ryškiausius pasaulio kūrėjus. Tariame AČIŪ, nes be jūsų, nebūtų ir mūsų – išskirtines patirtis kuriame kartu!

Prenumeruokite festivalio naujienlaiškį – pirmieji sužinosite festivalio naujienas ir galėsite pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais.

Dėmesio! Dalis mokamų renginių vyks po atviru dangumi, todėl išlieka rizika, jog dėl nepalankių oro sąlygų tam tikrų renginių laikas, data ar net vieta gali būti keičiama. Kviečiame sekti aktualią informaciją oficialiame festivalio tinklapyje ir socialiniuose tinkluose. 

Iki malonių susitikimų „ConTempo“ festivalyje!