EN

Bilietai

Dalis „ConTempo“ festivalio renginių yra nemokami ir visiems atviri. Į mokamus renginius bilietus platina Bilietai.lt.

Į visus festivalio renginius vaikai iki 5 m. įleidžiami nemokamai, jei neužima atskiros sėdimos vietos (išskyrus spektaklius „Figuring Age“, „Nest“ ir „Materia“). Prašome atkreipti dėmesį į renginių aprašuose nurodytą rekomenduojamą amžių. 

Įspūdžiai stipresni, kai turime su kuo jais pasidalinti. Pasinaudokite „Neik vienas“ nuolaida: perkant 4 ir daugiau bilietų į tą patį renginį, pritaikoma 15% nuolaida (negalioja abonementui). Nuolaidos nesumuojamos.

Moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia taikoma 20% nuolaida (išskyrus abonementą). Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo pažymėjimą. 

Scenos menų profesionalams taikoma 20% nuolaida (išskyrus abonementą). Dėl nuolaidos kodo prašome kreiptis į festivalio komandą el. p. vadyba@contempofestival.lt

Įsigykite festivalio abonementą ir patirkite dar daugiau festivalio įspūdžių. Informacija apie abonementus čia.

Kasmet „ConTempo“ festivalis skaidrina Kauno miesto ir rajono kasdienybę nemokamais scenos menų renginiais. Kviečiame palaikyti festivalį ir investuoti į jo ateitį įsigyjant Bičiulio bilietą. Skirkite savo nuožiūra 5 ar 10 Eur „ConTempo“ festivaliui tolimesniems įspūdžiams kurti!

Tradiciškai dalis „ConTempo“ festivalio renginių bus nemokami, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus gali reikėti iš anksto registruotis. Sekite informaciją nurodytą prie renginio.

Artėjant renginiui bilietai brangs, todėl rekomenduojame jau dabar pasirūpinti bilietais.

Prenumeruokite festivalio naujienlaiškį – pirmieji sužinosite festivalio naujienas ir galėsite pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais.

Dėmesio! Dalis mokamų renginių vyks po atviru dangumi, todėl išlieka rizika, jog dėl nepalankių oro sąlygų tam tikrų renginių laikas, data ar net vieta gali būti keičiama. Kviečiame sekti aktualią informaciją oficialiame festivalio tinklapyje ir socialiniuose tinkluose. 

Iki malonių susitikimų „ConTempo“ festivalyje!