EN
Renginiai
Claros Giambino ir Arūno Mozūraičio šokio ir muzikos performansas

HELIX

Prancūzija, Lietuva
Rekomenduojama žiūrovams nuo 7 m.
NEMOKAMAI
Trukmė: 20-30 min.

„Helix“ pasirodymas – įžanga į „ConTempo“ ir kvietimas į svečius – „Workland“ erdvę, kuri jau kelerius metus iš eilės tampa laikinais „ConTempo“ komandos namais. Likus dienai iki oficialios festivalio pradžios, kviečiame jus į pirmąją scenos menų patirtį ir betarpišką susitikimą su festivalio komanda. Iki pasimatymo!

 

Kai savo atsitiktinius ir neapdirbtus žodžius paverčiau murmėjimu, murmėjimą  –garsu, o garsą – eufonija, ten, kur buvo tik chaosas ir beprotybė, radosi tvarkos ir sveikos nuovokos regimybė. (David Sheff)

Kasdienio chaoso apsuptyje, per judesį ir muziką tyrinėjame kelionę į savęs atradimą, ieškodami vidinės harmonijos. Kai kūnai persipina ir susisuka, spiralė tampa atsparumo simboliu, iliustruojančiu mūsų įgimtą gebėjimą chaosą paversti grožiu ir rasti paguodą nuolat besikeičiančiame visatos ritme.

Clara Giambino yra daugiadisciplinė menininkė iš Prancūzijos. 2014 m. ji pradėjo profesionalias šokių studijas Prancūzijoje, vėliau įstojo į prestižinę „Trinity Laban“ mokyklą Londone ir ją baigusi tęsė intensyvias studijas Izraelyje kartu su šiuolaikinio šokio trupe „Kibbutz“. 2017 m. dviems sezonams prisijungė prie Kauno šokio teatro „Aura“. Nuo tada Clara gyvena Kaune ir dirba kaip laisvai samdoma šokėja, choreografė ir šokio mokytoja Lietuvoje ir už jos ribų. Be to, Lietuvoje Clara pradėjo savo muzikinę karjerą. Clara išnaudoja visą savo kūno potencialą kaip instrumentą: kurdama, tyrinėdama ir ieškodama unikalių būdų išreikšti savo idėjas.

Universalus šokėjas Arūnas Mozūraitis 2015 m. persikėlė į Londoną studijuoti „Trinity Laban“. Po metų Londone nusprendė persikelti į Švediją, gilinti savo žinias bei sutelkti dėmesį į gatvės šokius (House Dance) „Åsa Folkhögskola“. Čia jis rado ryšį tarp House, Hip hop stilių ir šiuolaikinio šokio. Nuo 2020 m. Arūnas šoko Kauno šokio teatre „Aura“ ir šiuolaikinio šokio trupėje „Nuepiko“. 2022 m. jis buvo pakviestas prisijungti prie „Norrdans“ šokio kompanijos Švedijoje. Arūnas aktyviai dalyvauja gatvės šokio kovose. Šokėjas judesio grožį atranda derindamas skirtingus šokio stilius, muziką ir įvairias judesio interpretacijas.

Renginys nemokamas.

Neprieinama žmonėms su judėjimo negalia ir kurtiesiems.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Praėję renginiai

Liepos 28 d. (penktadienis) 16:00