EN
Naujienos

„ConTempo“ #StandWithUkraine

2022 03 15

Šventiniam „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ dedikuotam festivaliui pradėjome ruoštis vos išleidę paskutiniuosius praėjusių metų svečius. Tardamiesi su Lietuvos publikai jau pažįstamais tarptautiniais menininkais ir naujai atrandamais įvairių scenos menų perliukais, įdomiausiais mūsų šalies menininkais dėliojome šių metų programą, kuriai rinkome netikėčiausias erdves Kaune ir Kauno rajone. Nuspalvinę naują įvaizdį ir suprogramavę funkcionalią festivalio svetainę bei subūrę tvirtą „ConTempo“ komandą buvome pasiruošę šūktelėti apie visa tai jums, mieli žiūrovai.

Tačiau pasaulis per vieną naktį apsivertė.

Nežinią keliančių įvairių emocijų chaosas sustingdė norą džiaugtis. Būdami visa širdimi su Ukraina, prisidedame kiek galime: aukojame, bendraujame su su užsienio partneriais kurdami ilgalaikes paramos programas, spaudžiame tarptautinius scenos meno tinklus ir organizacijas pasmerkti agresoriaus veiksmus bei aiškiai išreikšti savo poziciją. Tačiau visų svarbiausia nepasiduodame. Kalbame su užsienio svečiais, norėdami juos užtikrinti, kad Lietuva yra saugi šalis ir jų dalyvavimas mūsų festivalyje yra labai laukiamas. Esame pasiryžę dirbti savo darbą dar geriau, planuoti ir kurti kartu su menininkais, tam, kad mūsų žiūrovų teigiamos emocijos bei šypsenos praskaidrintų ir Ukrainos pabėgėlių nuotaiką.

Netrukus skelbsime „ConTempo“ 2022 metų programą. Tad nepamirškite mūsų socialiniuose tinkluose. O norėdami gauti naujienas ir specialias nuolaidas pirmieji, prisijunkite prie mūsų Naujienlaiškio bendruomenės.

Su didelėmis pavasario viltimis,

 „ConTempo“ komanda