EN
Naujienos

Festivalis kviečia atrasti renginius su Walk15

2022 08 10

Pirmoji festivalio „ConTempo“ savaitė pralėkė žaibo greitumu. Vieniems pasirodymams pasibaigus, kiti tęsiasi, o pristatant dar nematytus kūrinius laukia ir staigmenos! Kadangi festivalio programa išsidėsčiusi ne tik tradicinėse erdvėse, bet ir viešosiose miesto ir rajono vietose, kviečiame naudotis festivalio maršrutais. Juos rasite nemokamoje vaikščiojimo programėlėje #walk15. Programėlė padės smagiai praleisti laiką ir atrasti dar nematytus pasirodymus! 

Naudingų žingsnių programėlė #walk15 ragina judėti, būti fiziškai aktyviais bei smalsiais. Vienijanti daugiau kaip 100 000 vartotojų ji siekia įkvėpti kasdienius pasivaikščiojimus. Nuolat atnaujinama programėlė vartotojams suteikia dešimtis įtraukiančių funkcijų, kurios leidžia atrasti ir susikurti gražiausius takus, auginti aplinkai draugiškus virtualius medžius, kurti ir dalyvauti žingsnių iššūkiuose. O sukauptus žingsnius iškeisti į nuolaidas unikalioje žingsnio piniginėje.

Kaip naudotis:

  • parsisiųskite programėlę Walk15 (tai padaryti galite čia);
  • spauskite trasos skiltį;
  • pasirinkite  „ConTempo“ maršrutą: siūlome pasivaikščioti pėsčiomis bei atrasti renginius miesto centre arba keliauti į Kauno rajoną;
  • eikite į vieną didelę sceną virtusį Kauną nauju žvilgsniu – maršrutas leis atrasti visus festivalio renginius bei gauti daugiau informacijos apie juos.

Linkime gerų įspūdžių!