EN
Renginiai
„Nuepiko“ šokio trupė

4 Viktorai

Lietuva
PREMJERA

Rekomenduojama žiūrovams nuo 5 m.
NEMOKAMAI
Trukmė: 45 min.

Šokio ir cirko spektaklis, kurio ašimi tampa Olimpinių žaidynių dvasia – olimpinė ugnis, olimpiniai žiedai, šventė, vieningumas ir tuo pačiu noras tapti tuo vieninteliu nugalėtoju. Bet kas, jeigu olimpinių žaidynių ašimi būtų ne sportas ar konkrečios sporto šakos, o šokis, cirkas, žaismingas, kūrybiškas požiūris į judesio žaidimus ir į sporto fenomeną apskritai? Savita sporto šakų interpretacija, žaismingumo ir išradingumo svarba ieškant naujų būdų, taisyklių kaip konkuruoti ir bendradarbiauti, veikti po vieną ir grupėje. Kaip ir už kiekvieno profesionalaus atleto, taip ir už kiekvieno šiame spektaklyje veikiančio atlikėjo esti individualūs ir saviti žmonės, su savomis istorijomis, motyvais ir intencijomis. Tad „4 Viktorai“ – tai ne tik anonimiška ir abstrakti sporto fenomeno interpretacija per šokį ir cirką, bet tuo pačiu priminimas visiems mums, jog kūrybiškumo ir žaismės dėka kiekvienas galime išskleisti savo unikalų potencialą. Jog esame nugalėtojai. Viktorai. 

 „Nuepiko“ – šokio trupė iš Kauno, savo kūrybinę veiklą pradėjusi 2016-ais metais. Šiuo metu trupė ne tik užsiima kūrybiniais šokio spektaklių projektais, bendradarbiauja su Lietuvos, užsienio scenos menų ir kultūros institucijomis bei organizacijomis, bet ir aktyviai įsitraukia į edukacines, bendruomenines, šiuolaikinio šokio sklaidą vykdančias iniciatyvas, ieško naujų formatų savo veikloms plėtoti. Nors šiuo metu „Nuepiko“ sudaro išskirtinai vyriška kompanija – tai yra labiau panašaus trupės narių kūrybinio matymo ir bendražmogiškų vertybių rezultatas, nei konceptualus sprendimas. „Nuepiko“ šokio trupė yra atvira naujoms idėjoms, veiklos formoms ir galimybėms bendradarbiauti. Už savo kūrybinę veiklą trupė, jos nariai buvo apdovanoti ar nominuoti svarbiausiems Lietuvos ir Kauno miesto scenos menų apdovanojimams.

  • Idėja ir atlikimas
    Adrian Carlo Bibiano, Andrius Stakelė, Džiugas Kunsmanas, Marius Pinigis
  • Muzika
    Andrius Stakelė
  • Šviesos
    Renaldas Bartulis

Renginys nemokamas.

Prieinama žmonėms su judėjimo negalia ir kurtiesiems.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Praėję renginiai

Liepos 30 d. (sekmadienis) 15:00
Rugpjūčio 3 d. (ketvirtadienis) 19:00