EN
Renginiai
Andrea Salustri

Materia

Italija, Vokietija
Rekomenduojama žiūrovams nuo 6 m.
Dėmesio! Spektaklyje naudojama blyksinti šviesa.
MOKAMAI
Trukmė: 55 min.

Choreografija kelioms polistireno figūroms ir vienam žmogui.

„Materia“ tyrinėja vienos medžiagos – polistireno – galimybes iki tiek, kad ši atgyja, tapdama scenoje vykstančio veiksmo pagrindiniu veikėju. Atlikėjas perima tarpininko vaidmenį, o dėmesys nuolat kalibruojamas tarp objekto, manipuliatoriaus ir manipuliacijos.

Medžiaga veda ir yra vedama nuo subtiliam susitikimui būdingo neryžtingo judesio iki savarankiško įrankio skleidžiamo trankaus garsovaizdžio. Dreifuojama tarp ramybės ir tamsos, tarp atradimo ir sunaikinimo.

Kūrinyje stengiamasi ne primesti naratyvą, o leisti žiūrovams projektuoti savo pasakojimą ant scenoje rodomų vaizdų. Šioje partitūroje objektai gali laisvai veikti ir imtis iniciatyvos.

Andrea Salustri kilęs iš Romos, kur išmoko kontaktinio žongliravimo, manipuliavimo ugnimi, dirbo gatvės menininku. Su pagyrimu baigė filosofijos studijas Romos La Sapienza universitete, vėliau nusprendė persikelti į Berlyną mokytis šiuolaikinio šokio. Baigė intensyvią šokio programą Berlyno „Tanzfabrik“, vėliau įgijo šokio ir choreografijos diplomą Berlyno HZT universitete. Andrea yra 2018–2019 m. „Circusnext“ laureatas.

Kviečiame nemokamai aplankyti spektaklį lydinčią parodą „MATERIA Explorations“, kuri veiks rugpjūčio 5-6 d. nuo 12 iki 17 val. Kauno kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A, Kaunas).

Lietuvos kultūros taryba Lietuvos šokio informacijos centras Sphere
 • Kūryba ir pasirodymas
  Andrea Salustri
 • Apšvietimo dizainas ir techninis vadovavimas
  Michele Piazzi
 • Techninė komanda
  Michele Piazzi, Chamsedine Madec, Ivan Bartsch, Andrea Parolin, Andreas Harder
 • Garso režisierius
  Federico Coderoni
 • Originali muzika
  Ah! Kosmos, Federico Coderoni
 • Kūrybiniai konsultantai
  Kalle Nio, Roman Müller, Darragh McLoughlin, Alex Lempert, Benjamin Richter, Matthias Buhrow, Mariagiulia Serantoni
 • Bendra gamyba
  PERPLX
 • Meno vadyba
  Valentina Barone
 • Sklaida
  Lisa Laubner – Aurora Nova (visame pasaulyje), Niamh Moroney (Belgija, Airija), Valentina Barone (Italija)
 • Rezidencijos
  „Chamäleon“ teatras, Space Périphérique – La Villette, La Maison des Jonglages, Cirqu‘Aarau, Katapult, Zirkusquartier Zürich, La Briqueterie CDCN du Val-de-Marne, kunstencentrum BUDA, PERPLX
 • Papildoma parama
  Circusnext Europos platforma, bendrai finansuojama pagal Europos Sąjungos programą „Kūrybiška Europa“, Chamäleon Productions, Cirqu‘Aarau, Circus re:searched, Berlyno senato Kultūros ir Europos departamentas, Suomijos instituto Vokietijoje programa TelepART

Festivalio bilietus platina Bilietai.lt.

Bilieto kaina – 15,33 Eur

Moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia taikoma 20% nuolaida. Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo pažymėjimą.

Dėmesio! Spektaklyje naudojama blyksinti šviesa.

Prieinama žmonėms su judėjimo negalia ir kurtiesiems.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Kviečiame nemokamai aplankyti spektaklį lydinčią parodą „MATERIA Explorations“, kuri veiks rugpjūčio 5-6 d. nuo 12 iki 17 val. Kauno kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A, Kaunas).

Praėję renginiai

Rugpjūčio 5 d. (šeštadienis) 18:00
Rugpjūčio 6 d. (sekmadienis) 18:00