EN

Archyvas / 2022

Ivo Dimchev

Selfie Concert

Sugrįžimas į Lietuvą!

„Asmenukė yra choreografija, asmenukė yra skulptūra, asmenukė yra tragedija, asmenukė yra meilė. Asmenukė yra mažiau apie mane, tai daugiau apie mus,“ – sako artistiškumu išsiskiriantis menininkas I. Dimchev, kurio vardo „ConTempo“ festivalio programoje negalite praleisti.

„Selfie Concert“ yra naujausias I. Dimchev pasirodymas, papildantis kūrinių seriją, kuriuose eksperimentuojama su skirtingomis menininko ir publikos sąveikomis. Savo koncerte kūrėjas siūlo keisti santykį tarp publikos ir atlikėjo bei įgyvendinti kitokį, modernų dalijimosi idėjomis ir emocijomis būdą. Technologijų amžius sukūrė globalų asmenukių fenomeną, be kurio nebeįsivaizduojame savo realybės, santykio su savimi ir kitais. Pasirodymo metu išsitraukus savo išmanųjį telefoną, I. Dimchev jums nusišypsos į kamerą, o jūsų asmenukė taps unikalios patirties įrodymu ir gyvu instrumentu, laužančiu monotonišką koncerto dramaturgiją, bei priežastimi jausti artumą su kitais. Nepamirškite: nėra asmenukės – nėra pasirodymo, nėra mūsų!

Ivo Dimchev – tarptautiniu mastu žinomas choreografas, atlikėjas ir dainų autorius iš Bulgarijos, šiuo metu gyvenantis tarp Los Andželo, Niujorko, Vienos ir Sofijos. Jo darbuose skirtingos meno formos susijungia į stebinančią ir dažnai prieštaringą visumą, apipintą populiariosios ir postmoderniosios kultūros akcentais. Savo kūryboje menininkas tyrinėja kūrėjo ir publikos santykį bei išbando naujas jų sąveikų formas, dažnai įtraukdamas technologijų kuriamų galimybių elementus. I. Dimchev yra sukūręs 30 pasaulyje pripažintų spektaklių, kuriuos pristato Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos publikoms.

Bulgarija
Rekomenduojamas amžius: N-16
Renginys mokamas
Trukmė: 50–70 min.
 • Idėjos, teksto, muzikos autorius
  Ivo Dimchev
 • Atlikėjas
  Ivo Dimchev ir žiūrovai
 • Kūryba
  Humarts Foundation (Bulgarija)
 • Bendrakūrėjai
  ImPulsTanz (Viena), mumok (Viena)
 • Vadyba ir sklaida
  Something Great (Berlynas)