EN
Naujienos

„ConTempo“ 2023. Atviras kvietimas Lietuvoje kuriantiems scenos menų profesionalams

2023 01 09

Kviečiame Lietuvos ir Lietuvoje kuriančius užsienio scenos meno profesionalus siūlyti savo kūrinius / spektaklius / projektus į 2023 m. tarptautinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programą. Planuojamos festivalio datos – 2023 m. rugpjūčio 1–6 d. Pasiūlymus teikite užpildydami šią anketą. Jei ketinate siūlyti daugiau nei vieną kūrinį, kiekvienam kūriniui prašome pateikti atskiras anketas. Pasiūlymų laukiame iki 2023 m. vasario 10 d. (penktadienio) 21:00 val. EET. Apie rezultatus visus informuosime asmeniškai. Kilus klausimams, prašome kreiptis į festivalio prodiuserę Eglę: el.p. egle@contempofestival.lt, tel. +37066225322. 

FESTIVALIS IEŠKO: 

– Šokio, cirko, teatro, gatvės teatro, šiuolaikinės operos ir kitokių performansų, kurie yra „tarp“ minėtų žanrų, bei kuriuos galima pristatyti viešose ir netradicinėse Kauno miesto ir Kauno rajono miestelių erdvėse; 

– Techniškai nesudėtingų kūrinių / spektaklių / projektų; 

– Kūrybiškų pasiūlymų, įtraukiančių vietos bendruomenes;

– Edukacinių projektų vaikams, jaunimui, suaugusiems, senjorams, žmonėms su negalia; 

– Kūrybinių komandų, nebijančių iššūkių ir intensyvaus pasirodymų grafiko!

APIE FESTIVALĮ

2019 m. pradėtas rengti tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“ per ketverius metus pelnė tiek užsienio ir Lietuvos kūrėjų, tiek publikos pasitikėjimą ir stabiliai įsitvirtino pagrindinių Kauno miesto ir rajono renginių sąraše. Tai analogų neturintis ir didžiausias vidurio Lietuvoje vykstantis scenos menų festivalis, kurio scena – miestas ir jo apylinkės! „ConTempo“ tęsia savo vykdomą misiją: mesti iššūkį scenos menui, miestui ir žiūrovui. „ConTempo“ festivalis pristato profesionalią, drąsią, konceptualią, šalies, miesto aktualijas atliepiančią programą, prisideda prie miesto ir rajono erdvių įveiklinimo, vietos bendruomenių įtraukimo, palaiko jaunuosius kūrėjus ir augina profesionalaus scenos meno auditoriją.