EN
Renginiai
Mélissa Guex

DOWN

Šveicarija
Rekomenduojamas žiūrovų amžius: nuo 12 metų
Įėjimas nemokamas
Trukmė: 30 min.
Rugpjūčio 7 d. (trečiadienis)
21:30
Rugpjūčio 8 d. (ketvirtadienis)
21:30

Ekstazę lydinti kryčio akimirka, depresijos banga, jausmas, kai kūnas atsileidžia ir atsiskiria dvasia – visa tai yra down (nusileidimas). Mélissa Guex eksperimentuoja su nusileidimo ritmais, kilimo muzika ir kūnu, kuris stingsta ar atliepia jausmų būgną. Taip gimsta sprogus spektaklis kaip mėginimas reaguoti į kolektyvinį nuopuolį. Ryškiomis spalvomis ir šventiniais kostiumais pasidabinęs duetas spektaklyje, kurį reikia vartoti kaip atgal į aukštumas sugrąžinantį narkotiką. 

Mélissa Guex (g. 1993) – šokėja, choreografė ir scenos menų atlikėja. Užaugo mažame kaimelyje Šveicarijos Juros kalnų papėdėje. Trauką scenai pajuto praktikuodama teatrinę improvizaciją ir nusprendė mokytis šokio ir teatro paslapčių. Menininkė bendradarbiauja ir dalyvauja įvairiuose projektuose bei meniniuose kontekstuose, pavyzdžiui, su Géraldine Chollet, Augustinu Rebetezu ir Anna Marija Adomaityte. Žongliruodama tarp naktinio pasaulio ir teatro, Mélissa eksperimentuoja su įvairiomis atlikimo formomis. Jos kostiumuose atsispindi transformacijų paieškos, o miesto erdvę menininkė naudoja kaip žaidimų aikštelę.

Clément Grin (g. 1992) – būgnininkas ir kompozitorius iš Iverdono, Šveicarijos. Aukštojoje džiazo mokykloje Lozanoje įgijo atlikimo ir kompozicijos magistrą, kur studijavo pas Cyril Regamey ir Emil Spanyi. Jis yra grupių „Meimuna“, „Hold“, „Monument“, „Duo Sonore“, „Gr’Ørch“, „Bart Plugers Blossom“ ir „Blasphemy“ narys, nuolat groja kituose projektuose, kurie kartais jį nuveda net iki Kinijos.

Rugpjūčio 7 d. (trečiadienis)
21:30
Rugpjūčio 8 d. (ketvirtadienis)
21:30
 • Choreografė ir šokėja:
  Mélissa Guex
 • Būgnai:
  Clément Grin
 • Administravimas ir produkcija:
  Amandine Bula Production Cie Sumo
 • Dėkojame:
  Théâtre Sévelin 36 (Lozana) / Go Go Go – Le Grütli – Centre de production et de diffusion des Arts vivants (Ženeva) / Supernova (Rimini) / Santarcangelo Festival / Venere in Teatro ir New Echo System (Venecija) / Festival Les Rencontre à l'Echelle (Marselis) / Les SUBS (Lionas) / Atelier de Paris / CDCN Soutien à la tournée Corodis et Pro Helvetia
 • Nepritaikyta asmenims su judėjimo negalia ar klausos sutrikimais.
 • Pabaigoje pasirodo dūmai ir nuskamba stiprus garsas (būgnai).
 • Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.