Multiverse | A Hope-Punk Posthuman Circus Fabulation
ŠvedijaRekomenduojamas auditorijos amžius: nuo 7 metų
„MULTIVERSE“ kviečia mus į fantazijų pasaulį, kuriame sklendžia ir sukasi šviesos, medžiagos ir garsai, įgydami švelnių milžinų formas. Spektakliui rutuliojantis, scenos ratą užplūsta įstabūs vaizdai nuo planetų konsteliacijų ir mineralų iki gaivališko biologinio ekologinio grožio ir nusiaubties, gyvybės ir išnykimo, kur skleidžiasi ir subliūkšta visata – tai hipnotizuojanti, meditatyvi patirtis visai šeimai.
Marie-Andrée Robitaille, kilusi iš Kvebeko, Kanados, šiuo metu gyvena Stokholme, Švedijoje. Turėdama šiuolaikinio šokio ir cirko menų išsilavinimą, ji dirba tarp skirtingose cirko choreografijos disciplinose kaip atlikėja, mokytoja ir meno tyrėja. Marie-Andrée yra „CirkusPerspektiv“ meno vadovė.
„CirkusPerspektiv“ (CP), įkurta 2011 m. Stokholme, tai prodiuserinė kompanija, kuri užsiima scenos menais, tiksliau, šiuolaikinio cirko ir hibridinio meno kūrinių produkcija. CP meno vadovė Marie-Andree Robitaille yra laisvai samdoma cirko artistė, dirbanti kaip atlikėja, choreografė, mokytoja, prodiuserė ir meno tyrėja. CP bendrauja su organizacijomis ir cirko bendruomenės nariais, šokio, teatrų, vaizduojamojo meno įstaigomis, švietimo ir mokslinių tyrimų institucijomis bei kitų sričių kūrėjais. CP vadovaujasi teisingumo, laisvės ir demokratijos principais, ir jaučia atsakomybę dalyvauti sprendžiant visuomeninius klausimus. Kompanijos tikslas – plėtoti šiuolaikinį cirką.
„Cirkas kaip vilties praktika“ (Circus as Practices of Hope) yra Marie-Andree Robitaille Stokholmo menų universitete vykdomas doktorantūros projektas performatyvių ir tarpdisciplininių praktikų srityje su specialia orientacija į cirką ir choreografiją. Jos tyrimai yra atsakas į augančius iššūkius ir radikalius pokyčius, kylančius dėl ketvirtosios pramonės revoliucijos, šeštojo masinio išnykimo ir šių laikų ekologinės, sociologinės ir politinės sumaišties sąveikų.