EN
Renginiai
SARAU / Marie Gyselbrecht

Nest

Belgija, Katalonija
Spektaklio pristatymą „ConTempo“ festivalyje remia Institut Ramon Llull
Rekomenduojama žiūrovams nuo 14 m.
MOKAMAI
Trukmė: 45 min.

Barselonos kritikų apdovanojimuose nominuotas geriausio nacionalinio šokio pasirodymo ir geriausio pasirodymo po atviru dangumi kategorijose.

Automobilis yra vienas iš galingiausių civilizacijos simbolių – laisvės ir turto simbolis, statuso ženklas. Tačiau kartais jis gali tapti namų pakaitalu, laikina vieta nakčiai praleisti. Paskutinis prieglobstis prieš atsiduriant gatvėje. Judantis lizdas. Kas būtų, jeigu mūsų privatumui reikėtų priverstinai egzistuoti viešojoje erdvėje?

Trys personažai pasakoja istoriją balansuodami tarp humoro ir tragedijos . Šis šokio ir gatvės teatro pasirodymas tyrinėja viešosios erdvės laisves ir apribojimus.  

Apie atlikėją

Belgų kilmės atlikėja ir kūrėja Marie Gyselbrecht po pasirodymų su įvairiais choreografais ir režisieriais, tokiais kaip Alainas Platelis, baigė Zalcburgo eksperimentinio šokio akademiją (SAED, 2005). 2008 m. prisijungė prie šokio trupės „Peeping Tom“ ir nuo to laiko gastroliuoja po visą pasaulį su aštuoniomis šios trupės produkcijomis. Kaip kūrėja, režisavo instaliaciją „Waiting Room – A Life in Transit“ ir šokio teatro kūrinį „Taverne“, skirtą „HOTEL Col·lectiu Escènic“. 2022 m. Katalonijos festivalyje „Sismògraf“ Marie pristatė „Nest“ – savo pirmąjį projektą po atviru dangumi.

 • Idėjos autorė ir režisierė
  Marie Gyselbrecht
 • Konsultantas
  Jordi Duran
 • Atlikėjai
  Antonio León, Luís Garcia, Mabel Olea
 • Garso dizainas (gyvai)
  Annalena Fröhlich
 • Šviesų dizainas
  Pau Estrem
 • Produkcija
  Sarau
 • Koprodukcija
  „Plataforma HOP“, festivalis „Sismògraf“ ir festivalis „Danseu“, bendradarbiaujant su „Graner centre de creació“ ir „Roca Umbert“
 • Rėmėjai
  ICEC - Departament de Cultura de la Generalitat de Catalunya ir Institut Ramon Llull

Festivalio bilietus platina Bilietai.lt.

Bilieto kaina – 25,50 Eur

Moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia taikoma 20% nuolaida. Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo pažymėjimą.

Įsigyk bilietą su pavėžėjimu ir nesuk galvos!
Kadangi į renginio vietą tokiu vėlyvu metu nevyksta joks viešasis transportas, Jūsų patogumui, rinkitės bilietus, kuriuose įskaičiuotas nuvykimas į renginio vietą ir grįžimas į miesto centrą specialiu autobusu. „Spektaklis plius pavėžėjimas“ bilieto kaina 25,50 EUR. Jūsų pasirinktą renginio dieną, 21.05 val., autobusas išvyks iš Kauno autobusų stoties (išvykimo aikštelėse ieškokite „ConTempo“ vėliavos), o iki 22.45 val. iš renginio vietos parveš Jus atgal į Kauno autobusų stotį. Vietų skaičius autobuse ribotas.

Sudėtingas prieinamumas žmonėms su judėjimo negalia (nelygus reljefas, nuokalnė, žolė), tačiau festivalio savanoriai visada pasiruošę padėti.
Prieinama kurtiesiems.

Dėmesio: spektaklio žiūrovams rekomenduojama pasirūpinti apsauga nuo vabzdžių bei pledu ar sulankstoma kėde renginio metu.

Viešasis transportas į renginio vietą tokiu vėlyvu metu nevažiuoja, todėl kviečiame atvykti nuosavu transportu, dviračiu, taksi arba įsigyti „Spektaklis plius pavėžėjimas“ bilietą ir atvykti/parvykti specialiu festivalio autobusu.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pasinaudokite išskirtine galimybe ir liepos 30 d., po spektaklio „Nest“, sudalyvaukite naktinėje eksursijoje po Kauno tvirtovės I-ąjį fortą!
Ekskursijos laikas: 2023 07 30, 22:30
Ekskursijos kaina: 4 Eur (atsiskaitymas vietoje tik banko kortele)
Trukmė: 1 val. 30 min.
Išankstinės registracijos nėra.
Pasirūpinkite patogia apranga ir avalyne (atkreipkite dėmesį – po lietaus teritorijose gali būti šlapia), turėkite šviesos šaltinį – žibintuvėlį, naudokite repelentus nuo erkių.

Praėję renginiai

Liepos 29 d. (šeštadienis) 21:30
Liepos 30 d. (sekmadienis) 21:30