Tarptautinis scenos menų festivalis
2022
08.01–21
EN
Renginiai
Šokio trupė „Nuepiko“ ir Kauno miesto kamerinis teatras

Pakankamas atstumas

Lietuva
Spektaklis – Kauno miesto kamerinio teatro kartu su „Kaunas 2022“ vykdomos Jaunųjų prodiuserių ugdymo programos dalis ir 2021 metų jaunimo teatro festivalio „Išeities taškas“ laureatas.
Renginys nemokamas.
Trukmė: 45 min.

Ryšys ir atotrūkis, prisirišimas ir paleidimas, priartėjimas ir vėl išaugantis atstumas – dichotomijos, lydinčios visą žmogaus gyvenimą tarp žmonių. Sraute, bėgime, trumpalaikiuose ryšiuose, tuščiuose pokalbiuose, prisiminimuose, nuoskaudose, tarpatlantiniuose skrydžiuose, ilgesyje ir susitaikyme atstumas tarp savęs bei kito nuolat kinta, nepaliaujamai kurdamas ir perkurdamas žmogiškąjį ryšį, nuvargindamas bei įžiebdamas viltį. „Pakankamas atstumas“ – per judesį vykstantis dviejų kūnų ir asmenybių dialogas apie tai, kas verčia nepaliaujamai suktis visą mūsų socialinį pasaulį: betarpiškumą ir atsiribojimą, priklausomybę ir išsilaisvinimą, visa apimantį dualumą, kuriame ryšys neįmanomas be atstumo, o atstumas gimsta ryšyje. Šokio spektaklis žiūrovus kviečia į savirefleksijos erdvę, nesiūlydamas atsakymų, tačiau keldamas klausimą, kaip išlaikyti mus bei mūsų santykius kuriantį, auginantį, o ne griaunantį atstumą.

Šokėjas Arūnas Mozūraitis 2015 m. persikėlė iš Lietuvos į Londoną ir po beveik metų studijų „Trinity Laban“ nusprendė persikelti gyventi į Švediją. Dvejus metus jis praleido gatvės šokių apsuptyje, kur įgavo šiuolaikinio šokio patirties ir atrado aistrą House Dance, Hip-Hop stiliams. M. Mozūraitis yra „Pure House – Europe“ ir „In Da Pure Camp“ Lietuvoje įkūrėjas bei Londono „Empire House Family Collective” narys. 2020 m. grįžęs į Lietuvą jis prisijungė prie šokio teatro „Aura“, o šiuo metu dirba su „Nuepiko“ šokio trupe. Šokėjas judesio grožį atranda derindamas skirtingus šokio stilius, muziką ir įvairias judesio interpretacijas. Adrian Carlo Bibiano užaugo Meksikoje, kur ir susipažino su šokiu, o šiuo metu gyvena Lietuvoje. Per savo karjerą jis dirbo kartu su „cía. Médula“, „La Quinto danza y teatro“ ir kitais užsienio kūrėjais. Šiuo metu A. C. Bibiano taip pat yra „Nuepiko“ narys ir Lietuvos šiuolaikinio šokio asociacijos narys, siekiantis dalytis savo žiniomis ir patirtimi su jį supančia bendruomene. Menininkas vertina kiekvieną savo gyvenimo patirtį, kuri primena išlikti kantriems, maloniems ir nežiūrėti į gyvenimą per daug rimtai.

  • Šokėjai ir choreografai
    Arūnas Mozūraitis and Adrian Carlo Bibiano
  • Kompozitorius
    Andrius Stakelė
  • Apšvietimas
    Monika Šerstabojevaitė

Renginys nemokamas.

Praėję renginiai

Rugpjūčio 13 d. (šeštadienis) 13:00
Rugpjūčio 13 d. (šeštadienis) 19:00
Rugpjūčio 14 d. (sekmadienis) 11:00
Rugpjūčio 14 d. (sekmadienis) 16:00