Tarptautinis scenos menų festivalis
2022
08.01–21
EN
Renginiai
Euripides Laskaridis dirbtuvės profesionalams

Ridicule and Transformation

Graikija

Pripažintas kūrėjas ir atlikėjas Euripides Laskaridis rugpjūčio mėnesį kviečia scenos profesionalus pasinerti į transformuojančias kūrybines patirtis. Kauno menininkų namuose vyksiančiose dviejų dienų dirbtuvėse dalyviai bus skatinami iš naujo pažinti save ir dar laisviau atskleisti savo kūrybinę galią.

Graikų menininko E. Laskaridis kūryba išsiskiria savita šokio, teatro ir vizualiųjų menų sąveika, tad savo dirbtuvėse jis naudoja performatyvias priemones, kilusias iš meninių pajuokos ir transformacijos tyrinėjimų. Pasitelkęs savo patirtį teatro ir senovės graikų dramos sferose, dirbtuvėse E. Laskaridis sieks atskleisti unikalią 18-likos atrinktų profesionalių kūrėjų meninę išraišką, kūrybinį potencialą ir žadins jų vaizduotę.

Profesionalūs šokėjai ir atlikėjai, norintys dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kviečiami registruotis el. paštu osmosis.workshop@gmail.com ir siųsti:

  • trumpą prisistatymą;
  • 1-2 portretines nuotraukas;
  • nuorodą į kūrybinį portfolio su vaizdo įrašais bei savo vaidmens jų kūrybiniame procese aprašymą;
  • atrinkti dalyviai su savimi turi atsinešti savo ūgį atitinkantį veidrodį, kuris bus naudojamas dirbtuvių metu. Patvirtinkite, ar turėsite savo veidrodį.

Jūsų registracijos laukiame iki liepos 21 d., apie rezultatus visus kandidatus informuosime liepos 22 d.

Šios kūrybinės dirbtuvės yra dviejų dienų trukmės Euripides Laskaridis „Kamares v.01 // The House of Ridicule & Transformation“ renginių ciklo Kauno menininkų namuose dalis.

Euripides Laskaridis savo kūryboje nagrinėja pajuokos ir transformacijos temas. Menininkas yra studijavęs aktorystę Atėnuose ir režisūrą Niujorke. Nuo 1995 m. vaidindamas tokiems režisieriams kaip Dimitris Papaioannou ir Robert Wilson, 2000 m. jis pradėjo režisuoti savo kūrinius, o 2009 m. įkūręs trupę „Osmosis“, pasirodė daugiau nei trisdešimt penkiuose renginiuose visame pasaulyje, įskaitant Liono šokių bienalę, Tokijo rūmus, Barbican Pit ir Viešąjį teatrą Niujorke. Tarptautinėse jo 2017 m. dueto „Titanai“ gastrolių stotelėse yra „Théâtre de la Ville“, „TransAmériques“ festivalis, Berlyno „Tanz im August“ ir Honkongo menų festivalis. 2019 m. pabaigoje jo naujos tarptautinės bendros kūrybos „Elenit“ premjera įvyko Onassis Stegi Atėnuose, o po to iškeliavo į turą po pasaulį kartu su „Relic“ ir „Titanais“. 2016 metais E. Laskaridis buvo apdovanotas inauguracine Pina Bausch stipendija.

Praėję renginiai

Rugpjūčio 11 d. (ketvirtadienis) 10:30 - 12:30
Rugpjūčio 12 d. (penktadienis) 10:30 - 12:30