EN
Renginiai
Moon Ribas ir Quim Girón

Symphonic Flock

Katalonija
Spektaklis vyks anglų kalba (prieš spektaklį bus galima gauti vertimą į lietuvių k. popieriniu formatu)

Neprieinama žmonėms su judėjimo negalia bei kurtiesiems
Spektaklio pristatymą „ConTempo“ festivalyje remia Institut Ramon Llull
MOKAMAI
Trukmė: 50 min.

„Symphonic Flock“ tai pasirodymas po atviru dangumi, kviečiantis žiūrovus pasiganyti su kiborgizmo menininke Moon Ribas ir akrobatu Quimu Girónu – šio kūrinio piemenimis ir atlikėjais. Kiekvienam žiūrovui po kaklu užkabinamas garsiakalbis, tarsi elektroninis karvės varpelis, todėl spektaklio garsas nuolat juda su žiūrovais, jiems su atlikėjais kaskart suformuojant ir išardant scenos choreografiją. Joan Cot Ros, muzikantė ir iš auditorijos formuojamo orkestro siela, manipuliuoja visa garsų visata, sukurta vien iš skirtingų balsų. „Symphonic Flock“ yra buveinė, bendruomenė, instrumentas, ceremonija… Tai kvietimas patirti bendrumo jausmą ir žmoguje slypintį gyvuliškąjį instinktą. 

 Moon Ribas ir Quimas Girónas pradėjo bendradarbiauti 2019 m. vedini motyvacijos jungti scenos menus su kibernetika ir semtis įkvėpimo kūrybai iš gamtos reiškinių ir gyvūnų pasaulio stebėjimo. Duetas savo kūryboje ieško būdų, kaip į sceną įvesti gyvų elementų, kurių kontrolė atsiduria už atlikėjo kūno ribų, taip suteikiant erdvę naujoms cirko ir šokio kalboms atsirasti. Šie sąlyčio taškai paskatino sukurti tokius projektus, kaip „Fenomen“, kurio premjera įvyko festivalyje „Grec 2021“ Barselonoje, ar „Sense of Pregnancy“ (2022) – naują kiborgišką pojūtį, leidžiant Quimui susijungti su savo vaiko embrionu. Su pastaruoju projektu duetas atliko dvi performatyvias intervencijas: vieną Smithsono Amerikos meno muziejuje Vašingtone, o kitą Tarptautiniame elektroninio meno simpoziume ISEA 2022 Mataro (Ispanija).

 • Autoriai ir atlikėjai
  Moon Ribas, Quim Giron
 • Muzika
  Joan Cot Ros
 • Kostiumai
  Adriana Parra
 • Garsiakalbių inžinierius
  Jose Luis Salmerón
 • Koprodiuseriai
  Fira Mediterranea de Manresa, Sismograf Olot ir Fira de Tàrrega
 • Administracinė gamyba
  Elclimamola
 • Rezidencija
  BO Festival, Fira Tàrrega, Roca Umbert, Taula de cultura Sant Esteve de Palautordera, La Sala Sabadell
 • Remia
  Alfons, Sergi Roca, Irene Vicente, Flavia Camatcho

Festivalio bilietus platina Bilietai.lt.

Bilieto kaina – 15,33 Eur

Moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia taikoma 20% nuolaida. Prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo pažymėjimą.

Spektaklis vyks anglų kalba (prieš spektaklį bus galima gauti vertimą į lietuvių k. popieriniu formatu).

Neprieinama žmonėms su judėjimo negalia bei kurtiesiems.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Praėję renginiai

Rugpjūčio 4 d. (penktadienis) 16:00
Rugpjūčio 5 d. (šeštadienis) 16:00
Rugpjūčio 6 d. (sekmadienis) 16:00