EN

Archyvas / 2022

Teatras „Xirriquiteula“

Žirafos

Žirafos mieste?! Savanos karštis, juokas ir afrikietiški ritmai mieste! Leiskitės į kelionę su būriu linksmų žirafų ir iš naujo atraskite miesto erdves nerūpestingo džiaugsmo pripildytomis akimis.

Jei pastebėsite poetiškai gatve klajojančių žirafų šeimynėlę, neišsigąskite, o nusišypsokite! Rugpjūčio mėnesį spalvingų žirafų būrys Kauno miesto ir rajono gatvėse kurs svajingą savanos atmosferą. Vedami ritmingų būgnų garsų, šie žavūs ir smalsūs gyvūnai tyliai judės pirmyn be jokio scenarijaus ir žaismingai megs pažintis su aplink juos besibūriuojančiais vaikais ir suaugusiais. Šeimynėlė linkusi stebinti! Susidurdami su šiais personažais gatvėje neliksite abejingi ištiesti ranką, paglostyti ir linksmai pasijuokti, ypatingai jiems krečiant smagias išdaigas. Kartu su linksmomis ir išradingomis žirafomis leiskitės į laukinį miesto nuotykį, kuriame netrūks geros nuotaikos, egzotikos ir vasariško šurmulio!

Teatras „Xirriquiteula“ susikūrė 1985 m. Barselonoje. Nuo tada trupė judėjo savita trajektorija, kurdama tradicinius ir gatvės teatro spektaklius skirtingoms auditorijoms. Per pastaruosius du dešimtmečius teatro kuriami pasirodymai – menininkų ilgų tyrinėjimų, tobulėjimo ir mokymosi rezultatas. Trupė siekia sutelkti dėmesį į mažiausias smulkmenas, unikalų turinį ir kokybę visoms amžiaus grupėms. Įdomiomis istorijomis įtraukiantys trupės spektakliai „Contes Del Cel“, „Papirus“, „A Tempo“, „Water!“, „Nomadas“ ir kiti sulaukė pripažinimo tiek Ispanijoje, tiek svetur. Už autentišką spektaklių scenografiją ir režisūrą teatras yra gavęs keletą apdovanojimų ir toliau aktyviai dalyvauja įvairiuose meno festivaliuose Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje.

Katalonija
Spektaklio pristatymą „ConTempo“ festivalyje remia Ramon Llull institutas.
Renginys nemokamas
Trukmė: 30 min.
 • Autoriai ir meno vadovai
  Iolanda Llansó ir Daniel Carreras
 • Atlikėjai
  Claudia Abellan, Julian Jabon, Marc Costa
 • Muzika
  Camilo Vernazza
 • Kostiumai
  Iolanda Llansó, El Talleret
 • Kūryba
  Xirriquiteula Teatre